left right up down thin-left thin-right label cart desc download zoom play view

ViewSonic - marka roku 2014

Czytelnicy "Komputer Świata" i internauci, oddając 153 tys. głosów na 145 produktów w trzynastu kategoriach, wybrali 13 najlepszych Produktów Technologicznych Roku 2014. Plebiscyt zakończył się uroczystą Galą w warszawskim Teatrze Polonia, podczas której spotkali się przedstawiciele czołowych firm technologicznych.

ViewSonic otrzymał w plebiscycie specjalne wyróżnienie MARKA ROKU 2014 za "odwagę i konsekwencję w działaniu oraz powrót na polski rynek".

"Kiedy kilka lat temu marka ViewSonic wycofała się z polskiego rynku, z oferty sklepów zniknęło mnóstwo nowoczesnych i przystępnych cenowo monitorów i projektorów. Ten jeden z największych i najpopularniejszych amerykańskich producentów sprzętu do wyświetlania obrazu, mający spore udziały również na rynkach wschodniej Europy, wraca do Polski. To doskonała wiadomość przede wszystkim dla klientów, bo, co oczywiste, im większa konkurencja na rynku tym lepsze i tańsze produkty na półkach sklepowych. Dlatego postanowiliśmy za odwagę i ponowne otwarcie się na polski rynek przyznać nagrodę specjalną. Duży kredyt zaufania od redakcji Komputer Świata oraz statuetka z napisem Marka Roku wędruje do firmy Viewsonic. Gratulacje!" - Paweł Paczuski, Dyrektor Zarządzający marką Komputer Świat.

Plebiscyt Komputer Świata to seria comiesięcznych głosowań na wybrane przez redakcję produkty z branży technologicznej, zakończonych głosowaniem finałowym, w którym wyłoniono technologiczne Produkty Roku w trzynastu kategoriach. Do finałowej walki stanęło 145 urządzeń, programów, wynalazków i rozwiązań technologicznych. Czytelnicy magazynu "Komputer Świat", użytkownicy serwisu komputerswiat.pl i fani z serwisów społecznościowych oddali w sumie aż 153 tysiące głosów.

Przedstawiciele czołowych firm technologicznych, których produkty znalazły się w finale Plebiscytu spotkali się 4 grudnia 2014 r. w Teatrze Polonia w Warszawie na Wielkiej Gali Plebiscytu Komputer Świata.