left right up down thin-left thin-right label cart desc download zoom play view

ViewSonic VG2433-LED

ViewSonic VG2433-LED to 24-calowy monitor z rozdzielczością Full HD, stworzony z myślą o wymagających klientach biznesowych.

634,00 zł

Zamów


wybierz zdjęcie
ViewSonic VG2433-LED to 24-calowy monitor z rozdzielczością Full HD 1080p. Wyposażono go w szereg rozwiązań zapewniających najwyższą jakość obrazu, ergonomię i energooszczędność.

Jakość obrazu zapewniono dzięki rozdzielczości Full HD 1080p i dynamicznemu kontrastowi 20M:1. Dynamiczny kontrast oznacza automatyczne dostosowanie podświetlania do jasności wyświetlanego obrazu. Przez to zakres kolorów i kontrast zostają zmaksymalizowane. Przy czasie reakcji na poziomie 5 ms, wyświetlane obrazy są płynne i nabierają realizmu. Monitor wyposażono również w technologię korekcji kolorów sRGB ze 100% odtwarzaniem rzeczywistych barw.

Ergonomiczny stojak umożliwia ustawienie monitora w idealnej pozycji.

Każdy użytkownik, któremu środowisko naturalne nie jest obojętne, zwróci uwagę na rozwiązania zastosowane przez projektantów VG2433-LED. Podświetlanie monitora zapewniają bezrtęciowe światła LED, które dodatkowo oszczędzają 25% energii w porównaniu do konwencjonalnych rozwiązań.

VG2433-LED posiada porty: D-Sub, DVI-D oraz otwory do montażu ściennego zgodne ze standardem VESA.

3-letnia, ograniczona gwarancja na piksele
ViewSonic jest wiodącym producentem monitorów głównie ze względu na szczególną uwagę, jaką przykłada do jakości swoich produktów. Dlatego ten monitor został objęty trzyletnią gwarancją na panel. Gwarancja ta zostanie uznana, jeśli w wymienionym okresie na monitorze pojawią się niefunkcjonalne piksele: więcej, niż 2 jasne, lub więcej niż 2 ciemne, lub więcej niż 3 w sumie.

Instrukcja obsługi

Zastosowane rozwiązania:


Full HD 1080p zapewnia niezwykłą ostrość obrazu
Rozdzielczość Full HD 1920x1080 zapewnia niezwykłą ostrość obrazu. Pozwala cieszyć się nawet najdrobniejszymi detalami – podczas grania, lub innej rozrywki multimedialnej. Szerokoekranowy format 16:9 minimalizuje zmęczenie oczu nawet przy długotrwałym użytkowaniu i ułatwia wielozadaniową pracę przy wielu otwartych okienkach.
Imponujący kontrast dynamiczny 20M:1
Technologia dynamicznego kontrastu polega na automatycznym wykrywaniu jasności obrazu i adekwatnym dostosowaniu podświetlania ekranu. Takie rozwiązanie maksymalizuje skalę szarości oraz zakres kolorów, a także zwiększa stosunek kontrastu do niespotykanego poziomu (20 000 000:1). Taki kontrast połączony z krótkim czasem reakcji (5ms) pozwala użytkownikom monitorów ViewSonic cieszyć się żywymi obrazami.
Tryb ECO pozwala zaoszczędzić energię
ViewSonic wyposażył swoje monitory LED w tryb ECO, aby umożliwić użytkownikom redukcję całkowitego kosztu użytkowania (TCO) ekranów. Produkty ViewSonic oferują funkcjonalność pomijaną przez wielu producentów. Trzy tryby pracy (Zwykły (100%), Optymalny (75%) i Oszczędzania (50%)) pozwalają zmniejszyć zużycie energii nawet o 50% - w zależności od warunków i potrzeb. Mniejsza jasność zwiększa także żywotność lamp podświetlania i czas komfortowego użytkowania monitora.
Ergonomiczny design zwiększa komfort użytkowania i produktywność
Transformuj swoje środowisko pracy! Wysokowydajne monitory LED od ViewSonic zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby dzięki ergonomicznym rozwiązaniom zapewnić elastyczność w ustawianiu pozycji.


Korekcja kolorów sRGB zapewnia najdoskonalsze odwzorowanie kolorów dostępne współczesnej technologii
Monitory LCD od ViewSonic są standardowo wyposażone w korekcję kolorów sRGB, dzięki które ekrany odtwarzają 100% zakresu barw tego typu - bez utraty jakości. Technologia sRGB sprawia, że wszystkie obrazy odtwarzane są ze 100% dokładnością w stosunku do źródła, a barwy są żywe i głębokie.
Rozmiar24"
Format obrazu16:9
Przekątna (cm)59,94
Rodzaj podświetlaniaLED
Typ paneluTN
Rozmiar obrazu w milimetrach (WxH)521 x 293 mm
Rozmiar piksela0.271 x 0.271
Rozdzielczość natywna1920 x 1080 FullHD
Rozdzielczość maksymalna1920 x 1080 @ 60 Hz
Czas reakcji5 ms
Jasność300
Kontrast1000:1
Kąt widzenia CR>10170/160
Kąt widzenia CR>5178/170
Wyświetlane kolory16,7 milionów
HDCPTak
Pivot (stopnie)0-90
Możliwość regulacji wysokościTak
Standard VESA (mm)100 x 100
Średni pobór energii22W
Wymiary (z podstawą)566 x 382 x 204 mm
Wymiary (przy montażu ściennym)566 x 343 x 51 mm
Waga (netto)5.22 Kg
Waga (z opakowaniem)6.69 Kg
PortyD-Sub
DVI-D
Wyposażenie standardoweKabel DVI
Kabel VGA

3 lata gwarancji producenta.Ceny podane na stronie viewsonic.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa polskiego. Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Rzeczywisty wygląd urządzeń może odbiegać od tych przedstawionych na zdjęciach. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.