left right up down thin-left thin-right label cart desc download zoom play view

ViewSonic VG2239SMH

ViewSonic VG2239SMH to 22-calowy monitor z rozdzielczością Full HD.

715,00 zł

Zamów


wybierz zdjęcie
ViewSonic VG2239SMH to 22-calowy monitor z rozdzielczością Full HD. Wyposażono go w szereg rozwiązań zapewniających najwyższą jakość obrazu, ergonomię i energooszczędność.

Jakość obrazu zapewniono dzięki rozdzielczości Full HD 1080p i dynamicznemu kontrastowi 20M:1. Dynamiczny kontrast oznacza automatyczne dostosowanie podświetlania do jasności wyświetlanego obrazu. Przez to zakres kolorów i kontrast zostają zmaksymalizowane. Monitor wyposażono również w technologię korekcji kolorów sRGB ze 100% odtwarzaniem rzeczywistych barw.

Ergonomiczny stojak umożliwia ustawienie monitora w idealnej pozycji.

Każdy użytkownik, któremu środowisko naturalne nie jest obojętne, zwróci uwagę na rozwiązania zastosowane przez projektantów VG2239SMH. Podświetlanie monitora zapewniają bezrtęciowe światła LED, które dodatkowo oszczędzają 25% energii w porównaniu do konwencjonalnych rozwiązań.

VG2239SMH posiada porty: D-Sub, DisplayPort oraz otwory do montażu ściennego zgodne ze standardem VESA.

3-letnia, ograniczona gwarancja na piksele
ViewSonic jest wiodącym producentem monitorów głównie ze względu na szczególną uwagę, jaką przykłada do jakości swoich produktów. Dlatego ten monitor został objęty trzyletnią gwarancją na panel. Gwarancja ta zostanie uznana, jeśli w wymienionym okresie na monitorze pojawią się niefunkcjonalne piksele: więcej, niż 2 jasne, lub więcej niż 2 ciemne, lub więcej niż 3 w sumie.

Instrukcja obsługi

Zastosowane rozwiązania:

SuperClear® to technologia usprawniająca obraz z szerokimi kątami wyświetlania
Technologia usprawniania obrazu SuperClear® sprawia, że odwzorowanie kolorów jest tak dokładne jak to tylko możliwe. Dodatkowo kąty bezstratnego wyświetlania kolorów zwiększają się do 178 stopni – w pionie i poziomie.


Full HD 1080p zapewnia niezwykłą ostrość obrazu
Rozdzielczość Full HD 1920x1080 zapewnia niezwykłą ostrość obrazu. Pozwala cieszyć się nawet najdrobniejszymi detalami – podczas grania, lub innej rozrywki multimedialnej. Szerokoekranowy format 16:9 minimalizuje zmęczenie oczu nawet przy długotrwałym użytkowaniu i ułatwia wielozadaniową pracę przy wielu otwartych okienkach.
Wbudowane podwójne głośniki
Ten monitor posiada dwa 2-Watowe głośniki. Krystalicznie czysty dźwięk stereo i więcej miejsca na biurku.
Złącze DisplayPort
Złącze DisplayPort jest najnowszym standardem przesyłu danych - zapewnia obraz niezwykle wyraźny, o żywych barwach. Dołączenie takiego portu do monitora sprawia, że ekranu będzie można używać przez długi czas - z technologiami, które dopiero pojawią się na rynku.
Złącze HDMI dla wyświetlania obrazów w rozdzielczości FullHD
Ten monitor ViewSonic wyposażono w złącze HDMI, które umożliwia łatwe i komfortowe wyświetlanie obrazów w rozdzielczości FullHD z urządzeń mobilnych i nie tylko.
Tryb ECO pozwala zaoszczędzić energię
ViewSonic wyposażył swoje monitory LED w tryb ECO, aby umożliwić użytkownikom redukcję całkowitego kosztu użytkowania (TCO) ekranów. Produkty ViewSonic oferują funkcjonalność pomijaną przez wielu producentów. Trzy tryby pracy (Zwykły (100%), Optymalny (75%) i Oszczędzania (50%)) pozwalają zmniejszyć zużycie energii nawet o 50% - w zależności od warunków i potrzeb. Mniejsza jasność zwiększa także żywotność lamp podświetlania i czas komfortowego użytkowania monitora.
Ergonomiczny design zwiększa komfort użytkowania i produktywność
Transformuj swoje środowisko pracy! Wysokowydajne monitory LED od ViewSonic zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby dzięki ergonomicznym rozwiązaniom zapewnić elastyczność w ustawianiu pozycji.
Filtr niebieskiego światła zwiększa komfort korzystania z monitora
Monitory ViewSonic zostały wyposażone w filtr niebieskiego światła. Dzięki niemu użytkownicy mogą dostosować intensywność niebieskiego światła generowanego przez ekran. Im mniej światła tego typu, tym oczy mniej się męczą i tym dłużej będą sprawne.
Redukcja migotania zmniejsza zmęczenie oczu
ViewSonic wyposażył swoje  monitory w technologię redukcji migotania, która eliminuje ten defekt z całego zakresu jasności. Brak tego efektu osiągnięto dzięki stałemu podświetlaniu LED. Takie rozwiązanie pozwala dłużej korzystać z monitora i cieszyć się niezwykłą precyzją obrazów.
Ustawienia ViewMode
Monitory ViewSonic posiadają 5 różnych ustawień domyślnych: Gra, Film, Internet, Tekst i Mono. Wystarczy tylko chwila, aby uzyskać najbardziej precyzyjną kalibrację ustawień dla optymalnego obrazu.
Korekcja kolorów sRGB zapewnia najdoskonalsze odwzorowanie kolorów dostępne współczesnej technologii
Monitory LCD od ViewSonic są standardowo wyposażone w korekcję kolorów sRGB, dzięki której ekrany odtwarzają 100% zakresu barw tego typu - bez utraty jakości. Technologia sRGB sprawia, że wszystkie obrazy odtwarzane są ze 100% dokładnością w stosunku do źródła, a barwy są żywe i głębokie.
Montaż VESA
To rozwiązanie pozwala komfortowo przytwierdzić monitor do ściany lub stojaka - zależnie od potrzeb. Ekran można z łatwością przytwierdzać do nowych uchwytów.


Rozmiar22"
Format obrazu16:9
Przekątna (cm)54,61
Rodzaj podświetlaniaLED
Typ paneluSuperClear® VA
Rozmiar obrazu w milimetrach (WxH)477 x 268 mm
Rozmiar piksela0.248 x 0.248
Rozdzielczość natywna1920 x 1080 FullHD
Rozdzielczość maksymalna1920 x 1080 @ 60 Hz
Czas reakcji5 ms
Jasność250
Kontrast3000:1
Kąt widzenia CR>10178/178
Kąt widzenia CR>5178/178
Wyświetlane kolory16,7 milionów
Wyjście audio/mikrofonoweTak
HDCPTak
USB Hub (porty x typ)1 górny, 2 dolne
Redukcja migotaniaTak
Filtr niebieskiego światłaTak
Pivot (stopnie)0-90
Możliwość regulacji wysokościTak
Standard VESA (mm)100 x 100
Średni pobór energii20W
Wymiary (z podstawą)512 x 418 x 240 mm
Wymiary (przy montażu ściennym)512 x 304 x 56 mm
Waga (netto)4.81 Kg
Waga (z opakowaniem)6.76 Kg
PortyD-Sub
Display Port
HDMI
Wyposażenie standardoweGłośniki
Kabel Audio
Kabel DP
Kabel USB
Kabel VGA

3 lata gwarancji producenta.Ceny podane na stronie viewsonic.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa polskiego. Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Rzeczywisty wygląd urządzeń może odbiegać od tych przedstawionych na zdjęciach. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.