left right up down thin-left thin-right label cart desc download zoom play view

ViewSonic VP2770-LED

ViewSonic VP2770-LED to 27-calowy monitor o rozdzielczości WQHD (2560 x 1440) i smukłej obudowie.

2 563,00 zł

Zamów


wybierz zdjęcie
ViewSonic VP2770-LED to 27-calowy monitor z rozdzielczością WQHD (2560 x 1440). Wyposażono go w szereg rozwiązań zapewniających najwyższą jakość obrazu i ergonomię.

Jakość obrazu zapewniono dzięki wysokiej rozdzielczości i dynamicznemu kontrastowi 20M:1. Dynamiczny kontrast oznacza automatyczne dostosowanie podświetlania do jasności wyświetlanego obrazu. Przez to zakres kolorów i kontrast zostają zmaksymalizowane. Monitor wyposażono również w technologie odwzorowania kolorów na poziomie Delta E≤3 oraz SuperClear™ IPS, która umożliwia obserwację obrazu pod dużym kątem, bez utraty intensywności barw.

Ergonomiczny stojak umożliwia ustawienie monitora w idealnej pozycji.

VP2770-LED posiada porty: HDMI, DisplayPort oraz otwory do montażu ściennego zgodne ze standardem VESA.

3-letnia, ograniczona gwarancja na piksele
ViewSonic jest wiodącym producentem monitorów głównie ze względu na szczególną uwagę, jaką przykłada do jakości swoich produktów. Dlatego ten monitor został objęty trzyletnią gwarancją na panel. Gwarancja ta zostanie uznana, jeśli w wymienionym okresie na monitorze pojawią się jakiekolwiek niefunkcjonalne piksele.

Instrukcja obsługi

Zastosowane rozwiązania:


SuperClear® to technologia usprawniająca obraz z szerokimi kątami wyświetlania
Technologia usprawniania obrazu SuperClear® sprawia, że odwzorowanie kolorów jest tak dokładne jak to tylko możliwe. Dodatkowo kąty bezstratnego wyświetlania kolorów zwiększają się do 178 stopni – w pionie i poziomie.
Złącze HDMI dla wyświetlania obrazów w rozdzielczości FullHD
Ten monitor ViewSonic wyposażono w złącze HDMI, które umożliwia łatwe i komfortowe wyświetlanie obrazów w rozdzielczości FullHD z urządzeń mobilnych i nie tylko.
Ergonomiczny design zwiększa komfort użytkowania i produktywność
Transformuj swoje środowisko pracy! Wysokowydajne monitory LED od ViewSonic zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby dzięki ergonomicznym rozwiązaniom zapewnić elastyczność w ustawianiu pozycji.


Rozdzielczość WQHD 2560x1440
Rozdzielczość WQHD pozwala na bardziej komfortową pracę - bez konieczności przewijania czy zmieniania stron.
Odtwarzanie barw na poziomie Delta E≤3
Odtwarzanie barw na tym poziomie oznacza brak widocznych dla ludzkiego oka strat w wyświetlaniu. Jest to rozwiązanie idealne dla każdego, kto pracuje w jakikolwiek sposób z grafiką.
Imponujący kontrast dynamiczny 20M:1
Technologia dynamicznego kontrastu polega na automatycznym wykrywaniu jasności obrazu i adekwatnym dostosowaniu podświetlania ekranu. Takie rozwiązanie maksymalizuje skalę szarości oraz zakres kolorów, a także zwiększa stosunek kontrastu do niespotykanego poziomu (20 000 000:1). Taki kontrast połączony z krótkim czasem reakcji (5ms) pozwala użytkownikom monitorów ViewSonic cieszyć się żywymi obrazami.
Dostosowanie kolorów
Monitory ViewSonic posiadają wbudowany system dostosowywania temperatury barw i balansu bieli, aby zapewnić jak najdokładniejsze odwzorowanie obrazu w danych warunkach.
W OSD można wybrać jedno z wielu ustawień (Niebieskawy, Chłodny, Domyślny, Ciepły) w celu dopasowania temperatury obrazu do własnych preferencji.
Rozmiar27"
Format obrazu16:9
Przekątna (cm)68,58
Rodzaj podświetlaniaLED
Typ paneluTFT IPS
Rozmiar obrazu w milimetrach (WxH)597 x 336 mm
Rozmiar piksela0.233 x 0.233
Rozdzielczość natywna2560 x 1440
Rozdzielczość maksymalna2560 x 1440 @60Hz
Czas reakcji8 ms
Jasność300
Kontrast1000:1
Kąt widzenia CR>10178/178
Kąt widzenia CR>5178/178
Wyświetlane kolory1,07 mld
HDCPTak
USB Hub (porty x typ)1 górny, 4 dolne
Pivot (stopnie)0-90
Możliwość regulacji wysokościTak
Standard VESA (mm)100 x 100
Średni pobór energii35.5W
Wymiary (z podstawą)643 x 470 x 348 mm
Wymiary (przy montażu ściennym)643 x 383 x 56 mm
Waga (netto)8.65 kg
Waga (z opakowaniem)11.81 Kg
PortyD-Sub
Display Port
DVI-D
HDMI
RGB (VGA)
Wyposażenie standardoweKabel DP
Kabel DVI
Kabel USB
Kabel VGA

3 lata gwarancji producenta.Ceny podane na stronie viewsonic.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa polskiego. Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Rzeczywisty wygląd urządzeń może odbiegać od tych przedstawionych na zdjęciach. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.