left right up down thin-left thin-right label cart desc download zoom play view

O ViewSonic


ViewSonic to światowej sławy marka, która powstała w 1987 roku w USA. Od tego czasu, dzięki wysokiej jakości produktów, udało im się zaistnieć na rynkach 125 krajów, które obsługiwane są przez biura regionalne umiejscowione w światowych stolicach biznesu: w Londynie, Taipei i Szanghaju.

Na polskim rynku marka jest obecna od 1990 roku z małą przerwą, jednak dopiero współpraca z ViDiS S.A. pomogła ViewSonic zaistnieć w świadomości szerszej rzeszy konsumentów. Współpraca rozpoczęta w roku 2013 sprawiła, że już w pierwszym okresie rozliczeniowym ViewSonic uzyskało czteroprocentowy udział na ogólnopolskim rynku projektorów.

PRODUKTY

Marka ViewSonic to nie tylko projektory. W jej ofercie znaleźć można również zaawansowane technologicznie monitory, digital signage i rozwiązania dla dużych film oraz korporacji - wirtualne pulpity zdalne. Marka dokłada wszelkich starań, by w każdym obszarze swojej działalności wprowadzać innowacje zgodne z potrzebami klientów.

MISJA I WARTOŚCI

Misja
Wszystkie prosperujące firmy posiadają jasno zdefiniowaną misję i kluczowe wartości, którymi kierują się w rozwijaniu swojej działalności i w kontaktach z klientami. ViewSonic dąży do stania się marką wybieraną przez konsumentów rozwiązań wizualnych na całym świecie. Firma także skupia się na generowaniu wzrostu poprzez dbanie o potrzeby klientów i niesienie wartości dodanej udziałowcom.

Wartości
Przywiązywanie wagi do potrzeb klienta: wyraża się w nieustannych staraniach aby prześcignąć oczekiwania klientów, zapewniając produtky, obsługę i wiedzę na najwyższym poziomie.
Uczciwość: to szczerość i sprawiedliwość wszelkich działań.
Przedsiębiorczość: czyli inicjatywa, dążenie do innowacji, ustanawianie wyzywających celów i poszukiwanie nowych idei.
Praca zespołowa: sukces marki zależy od pracy zespołowej, dzielenia się informacjami, wsparcia operacji i wspólnych celów.
Partnerstwo z pracownikami: ViewSonic przyciąga i zatrudnia utalentowanych pracowników, którzy stają się partnerami firmy - rozwijają umiejętności, uczestniczą w sukcesach i mają udział w nagrodach.
Wspólnota korporacyjna: rozwój społeczeństwa poprzez zapewnianie atrakcyjnych miejsc pracy.

PODEJŚCIE DO PRODUKTÓW

ViewSonic wprowadza innowacje i najwyższy standard do dzisiejszego świata połączonego w Sieci. Funkcjonalność urządzeń tej firmy jest na światowym poziomie, ponieważ ViewSonic nie tylko idzie krok w krok z najnowszymi trendami ale i stara się je dyktować.

NAGRODY I ZAUFANIE

Marka może się pochwalić ponad 3 tysiącami nagród w tym:
  • Marka Roku 2014 - przyznana przez Komputer świat (więcej informacji o nagrodzie)
  • Najlepszy Producent i Partner - przyznawana przez UBM Publishing (CRN) 9 lat z rzędu
  • Współpracujący z Microsoft Windows Partner Roku
  • Wielokrotny zwyciężca VARBusiness Annual Peripheral Excellence Award
  • Jedna z 1000 Największych Amerykańskich Firm - FORTUNE
I wiele innych. Wszystkie nagrody są pośrednim i bezpośrednim dowodem na zaufanie, jakim darzą tę markę konsumenci na całym świecie.


Wyłącznym dystrybutorem produktów ViewSonic w Polsce jest:

ViDiS S.A.
ul.Ojca Beyzyma 7
53-204 Wrocław
Email: biuro@vidis.pl
Tel : +48 (71) 33 880 00
http://www.vidis.pl


Adres strony producenta: http://www.viewsoniceurope.com/eu/